حساب کاربری اکانت

کنترل، مدیریت و هدایت استرس

رضا خزایی رضا خزایی
بروزرسانی : 16 ارديبهشت،1403
ایجاد : 10 اسفند،1400
12,000,000 ریال
 • زمان 09 ساعت و 58 دقیقه
 • تعداد دروس 52
 • حجم 4.11 گیگابایت
 • نوع دریافت دانلود
 • مدت پشتیبانی 1000 روز
 کنترل، مدیریت و هدایت استرس
فیلتر پکیج آموزشی
12,000,000 ریال
 • زمان 09 ساعت و 58 دقیقه
 • تعداد دروس 52
 • حجم 4.11 گیگابایت
 • نوع دریافت دانلود
 • مدت پشتیبانی 1000 روز

سایر پکیج های این مجموعه

دسته بندی

متاسفیم !

در حال حاضر دمویی جهت نمایش موجود نمی باشد.

همه روانشناسان ورزشی، مربیان بزرگ و قهرمانان افتخارآفرین قبول دارند و پذیرفتند که هر ورزشکاری در هر سطحی که باشه، در مسابقات دچار ترس و استرس و افکار منفی می شود. حالا سوال مهم اینجاست که: آیا شما این ترس و استرس و افکار را کنترل، مدیریت و هدایت می کنید؟ یا آنها شما را کنترل، مدیریت و هدایت می کنند و اجاز نمی دهند که عملکردِ خوبِ خودتان را به نمایش بگذارید؟

اگر ترس، استرس و افکار منفی و تخریب کننده برای شما مضر بوده است و اگر می خواهید که آنها را کنترل، مدیریت و هدایت کنید و اگر واقعا می خواهید که به اهدافتان برسید این مقاله را تا آخر بخوانید.

sport stress

اگر در یک مسابقه یا انتخابیِ بسیار مهم و حیاتی که می تواند سرنوشت زندگیِ ورزشی شما را رقم بزند، اگر در یک فینال حساس در مقابل قویترین رقیب یا سرسخت ترین رقیب ورزشی ات، اگر شب قبل از مسابقه یل روز مسابقه و یا لحظات قبل از مسابقه دچار استرس و افکار منفی شدیدی شوی و آنها بر ذهنِ تو غالب شوند و اجازه تمرکز را به تو ندهند که چه کاری را باید انجام دهی. آن وقت:

⭕ آیا مهم است که چقدر تمرین کرده ای و چقدر آماده هستی؟

⭕ آیا مهم است که چه تکنیک های فوق العاده ای داری و چه آمادگی برای اجرای هر تاکتیکی داری؟

⭕ آیا مهم است که مربی چقدر داد و فریاد می زند یا تماشاچی چقدر تشویق می کند؟

⭕ آیا مهم است که این مسابقه یا انتخابی چقدر برای تو حیاتی است؟

من نظرم اینست که اصلا مهم نیست، چون تو نتوانستی که ذهن‌ات را کنترل کنی.

شما باور ندارید که می توانید و شما اعتماد به نفسی ندارید که می توانید.

♦️ آن وقت نتیجه چه می شود؟ 

 نتیجه دردناک می شود، نتیجه خطرناک می شود، نتیجه آن نتیجه ای نمی شود که انتظارش را داشتید یا لیاقتش را داشتید.

اینها را خیلی ها تجربه کردن و من خودم به قدری تجربه اش کردم که هنوز بعد از سالها دردش را در ذهنم احساس می کنم.

💯 پس کنترلِ استرس و هیجانات، کنترل افکار منفی و تخریب کننده، و مهم تر اینکه مدیریت و هدایت آنها از مهم ترین و حیاتی ترین فاکتورهای ذهنی برای هر ورزشکاری است که می خواهد و واقعا می خواهد به بالاترین سطوح قهرمانی در سطح ایران، آسیا و جهان برسد.

یکی از دلایل بسیار مهمی که شما ورزشکاران دچار استرس و افکار منفی ناشی از مسابقات می شوید و باور ندارید که می توانید در مسابقات عملکرد فوق العاده ای را داشته باشید اینست که:👇

شما با افزایش سطح آمادگی های جسمانی، تکنیکی و تاکتیکی، آمادگی ذهنی تان را افزایش نمی دهید و اصلا برنامه ای برای افزایش این آمادگی ندارید (کنترل و مدیریت استرس، تمرکز و ذهن آگاهی، اعتماد به نفس، انگیزه و ...) وقتی که شما آمادگی های جسمانی، تکنیکی و تاکتیکی تان افزایش می دهید، خب طبیعتا انتظار نتایج درخشانی در حد آمادگی تان دارید و همین توقع و انتظار بر استرس و افکار منفی شما می افزاید چون شما اصلا روی مغز و ذهن تان کار نکرده اید در حالیکه قرار است که با مغز و ذهن تان آن آمادگی ها را در مسابقات و شرایط حساس به کار بگیرید اما آموزشی از این بابت ندیده اید و تمرینی از این بابت انجام نداده اید. پس:

⁉️ چطوری انتظار دارید و ممکن است که مغز و ذهن تان بتوانند در شرایط مهم و حساس به کمک شما بیایند؟ 🤔

پس برای یکبار هم که شده روی مغز و ذهن ات که فرمانده آمادگی جسمانی و تکنیکی و تاکتیکی شما است سرمایه گذاریِ پایداری انجام دهید چون این سرمایه گذاری مثل هزینه مکمل یا خرید تجهیزات ورزشی تان نیست که فقط برای سه ماه یا شش ماه یا نهایتا یکسال کاربرد داشته باشد و بعد کاربرد آن از بین می رود، این یک سرمایه گذاری پایدار برای تمام زندگی ورزشی تان است.

ورزشکاران عزیز: هر کدام از شماها در شرایط مختلف مدلِ استرس و هیجانات خاصِ خودتان را دارید که باید نوع و میزان آن را بدانید و بشناسید و آن وقت است که می توانید، آن عملکردی را که در تمرین داشته اید را در مسابقات به نمایش بگذارید و حتی بهتر و بالاتر از تمرین باشید. این چیزی است که خواسته شماست و این کاری است که من تمام توانم را گذاشته ام تا این دوره را به بهترین شکل برای شما آماده کنم. پس باید مو به مو با آموزش ها و تمرینات این دوره همراه شوید.

از این دوره چه چیزهایی یاد می گیرید که باید عمل کنید؟ 👇


ساختار جهان هستی را یاد می گیری که این جهان چگونه کار می کند؟ (با دلایل علمی)

قوانین و خصوصیات ذهن ات را می شناسی، پس می توانی که از آن به شکل بهتری استفاده کنی.

دوست عزیزم: تو باید بدانی که اصلا این جهان هستی چگونه کار می کند و چگونه عمل می کند چون در این جهان زندگی می کنی و این جهان قواعد و قوانین خودش را دارد، تو باید بدانی که مغز و ذهن ات چگونه عمل می کند و چگونه می توانی که از آن استفاده کنی، چون با مغز و ذهن ات دچار استرس و افکار منفی و هیجانات مختلفی می شوی که می تواند به تو آسیب بزند یا برای تو انگیزاننده باشد. پس نیاز هست که ابتدا آنها را بشناسی. شما وقتی که یک وسیله ای را می خرید (مثل گوشی، لپ تاپ، یخچال، لباسشویی و ...) اولین کاری که می کنید اینست که می خواهید کارکرد آن را بدانید و بشناسید و بعد از آن استفاده می کنید و همینطور در ادامه هم چیزهای دیگری را از آن وسیله یاد می گیرید. پس شما در این دوره ابتدا مغز و ذهن تان را می شناسید و بعد می توانید که از آنها به خوبی استفاده کنید، شما تفاوت مغز و ذهن تان را می شناسید و بعد می توانید کنترل آنها را هر چه بیشتر در اختیار بگیرید.

پنج قانون اصلی که همه قهرمانان و اسطوره ها از آن استفاده کرده اند

یکی از پُراهمیت ترین و کاربردی ترین آموزشهای این دوره که خودم خیلی به آن افتخار می کنم و خیلی به آن تاکید می کنم اینست که: من پنج موضوع اساسی و پایه ای و در واقع پنج قانون اصلی را در این دوره آوردم که بلا استثنا تمام قهرمانان و اسطوره هایی که می شناسید که افتخارآفرینی های بزرگی کرده اند از آنها به خوبی استفاده کرده اند و به این نتایج و افتخارات رسیده اند. اینها تکنیک هایی نیستند که این اختیار را داشته باشید که می توانید یاد بگیرید یا یاد نگیرید، اصلا اینگونه نیست. اینها قوانین ریشه ای و پایه ای هستند که باید یاد بگیرید و به آنها آگاه شوید و باید به آنها عمل کنید و آنها را زندگی کنید تا به اهدافتان برسید. چون بدون اینها امکان ندارد و محال است که به اهدافتان برسید. پس اگر وارد دوره شدید این پنج موضوع را در تمام دوره و در تمام زندگی تان جای بدهید.

چون با توجه به تمام مستندهایی که از قهرمانان دیدم و تمام کتابهایی که از اسطوره های ورزشی خواندم هیچکدام از آنها ندیده ام که از این پنج قانون استفاده نکرده باشند.


آگاهی از فرآیند استرس، تا بتوانید که راحتتر آن را کنترل و مدیریت کنید.

توجه داشته باشید که هنوز وارد بحث استرس نشده ایم چون می خواهم ریشه استرس و ترس را پیدا کنم و حالا در این قسمت فرآیند استرس را با هم بررسی می کنیم و طبق تعاریفی که از استرس، اضطراب و انگیختگی که داشته ام، کاملا برای شما توضیح می دهم که: اصلا استرس چگونه بوجود می آید و ذهن شما چگونه آن را می سازد؟ بله ذهن شما استرس را می سازد. چون موقعیتی که برای شما استرس زا است برای برخی دیگر انگیزاننده است، مسابقه فینال یا انتخابی که برای شما ترسناک و استرس زا است برای برخی ورزشکاران پُر از هیجان و فرصت است. و این دوره برای اینست که این موقعیت ها را برای شما مدیریت و هدایت کند چون این دوره، دوره کنترل، و بعد مدیریت، و بعد هدایت استرس است.

آگاهی از منابع استرس تان که کنترل و مدیریت آن را ساده تر می کند (استرس یک توهم ذهنی است)

خیلی از شماها نمی دانید که چرا استرس دارید؟ فقط می گویید یا می پرسید که استرس دارم. اما من در قسمت بعدی حدود 40 منبع اصلی استرس را آوردم که شما بدانید که چرا استرس دارید؟ و کدام منبع استرس بیشترین فشار و ضربه را به شما وارد می کند؟ حالا اگر این را بدانید راحت تر می توانید که آن را کنترل، مدیریت و هدایت کرد. اتفاقا اینجاست که متوجه می شوید، استرس آن غول وحشتناکی نیست که فکر می کنید که در واقعیت هم وجود دارد، بلکه ساخته ذهن شماست فقط کافیست که آن را بشناسید و با آن روبرو شوید.

تمرکز و ذهن آگاهی، هدیه این دوره است + تمرینات ویژه برای افزایش آنها

شاید نیاز بود که اسم دوره را "دوره استرس و تمرکز و ذهن آگاهی می گذاشتم" چون آنقدر جدی به این موضوع پرداختم که شاید برای شما تعجب برانگیز باشد اما بخش عمده ای از داشتن استرس و بهترین راه کنترل و هدایت استرس، داشتنِ تمرکز و ذهن آگاهی در تمرین و مسابقه است. اینجا من سوالاتِ بسیار اساسی و حیاتی را طرح کرده ام که از هنرجویان دوره خواسته ام که به طور وسواس گونه ای و به طور کنکوری روی این سوالات متمرکز شوند و آنها را برای خودشان پاسخ دهند (فقط برای خودشان) تا بتوانند که مدل درست استرس و هیجانات خودشان را بشناسند و بتوانند که در ادامه به خودشان و استرس شان و مسابقاتشان آگاه تر شوند و آن وقت است که مدیریت و هدایت آن واقعا راحت تر می شود و اینجاست که شما به نقاط قوت تان آگاه تر می شوید و البته من قصد ندارم و البته توانش را ندارم که ترس و استرس شما را از بین ببرم بلکه فقط می خواهم که آن را کنترل، مدیریت و هدایت کنیم، پس برای همین من می خواهم که شما قویتر شوید. اگر واقعا شما همانطوری که گفتم بطور وسواس گونه ای و مثل یک کنکوری روی این سوالات متمرکز شوید و طبق آن پنج قانون اصلی روی این سوالات کار کنید، آن وقت می توانید که در شرایط مختلف روانشناس خودتان شوید و این واقعا هدف من است.

ضمنا من علاوه بر اطلاعات بروز و بسیار مهمی که در این قسمت به شما داده ام که در هیچ جایی آن را پیدا نخواهید کرد، تمرینات ویژه ای از ذهن آگاهی به شما داده ام که این ذهن آگاهی را در شما بشدت تقویت خواهد کرد و آن وقت است که متوجه می شوید که این ذهن آگاهی چقدر می تواند به شما قدرت دهد، یا بهتر است بگویم که:

ذهن آگاهی چقدر می تواند قدرت و توانایی و استعدادهای شما را کشف و بروز دهد.

کنترل و هدایت استرس و افکار منفی به دست خواهید گرفت، این افتخار من است.

یکی از افتخارات من در این دوره اینست که این دوره علاوه بر کاربرد اساسی که در زندگی ورزشی شما دارد بلکه برای تمام زندگی شخصی و روابط خانوادگی شما نیز کاربردهای خیلی مهم و حیاتی دارد. من در جلسه ششم از دوره حدود سه ساعت راجب افکار منفی و راههای کنترل افکار منفی در ورزش و رقابت و در تمام جنبه های زندگی صحبت کردم. من اطلاعات و راهکارهایی را به شما داده ام که هم خودم آنها را امتحان کرده ام و همیشه از آنها استفاده می کنم و هم علم آنها را پذیرفته است و هم بزرگان ورزش و موفقیت روی آنها تاکید ویژه ای داشته اند. من مطمئنم که اگر شماها حتی بعدها که از ورزش کناره گیری کنید یا اصلا قصد قهرمانی هم نداشته باشید این قسمت می تواند برای همیشه در زندگی شخصی و روابط شما بسیار پُرکاربرد باشد. چون ورزشکاران علاوه بر کنترل زندگی ورزشی و حواشی ورزش باید بتوانند که زندگی شخصی و حواشی آن را نیز کنترل و مدیریت کنند.


تنفس صحیح و تمرینات ویژه برای تنفس صحیح (این قسمت بسیار خاص است)

این دوره بسیار خاص است و این را از این جهت می گویم و به آن باور دارم چون اطلاعات و تمریناتی را که در آن به شما گفته ام که در هیچ کتاب روانشناسی ورزشی پیدا نمی کنید و هیچ روانشناس ورزشی آن را به شما نگفته اند. چون من با خیلی ورزشکاران بزرگی که در سطح ملی بوده اند کار کرده ام و وقتی که از آنها در مورد تمرینات ذهنی در اردوهای تیم ملی پرسیده ام واقعا برای من خیلی تعجب برانگیز بوده است که چرا از این تمرینات استفاده نکرده اند؟؟؟ حالا از این بگذریم، این دوره خاص است چون در این قسمت هم من حدود یک ساعت فقط راجب بحث "تنفس صحیح در ورزش" و مزایای درست نفس کشیدن صحبت کرده ام که هیچ جایی این اطلاعات را به شما نداده اند یا به اهمیت آن آگاه نبوده اند در حالیکه از روی تنفس صحیح می توان تشخیص داد که شما چقدر به خودتان مسلط و آگاه هستید؟ و چقدر می توانید به خودتان تسلط و آگاهی و تمرکز بدهید و استرس را مدیریت و کنترل کنید.

در نهایت ورزشکاران سرزمینم: می دانم و باور دارم که شما اهداف بزرگی در ذهن تان دارید و خیلی از اطرافیان شما هستند (پدر، مادر، مربی، دوستان و تمام مردم ایران) که انتظار دارند شما از تمام توان ذهنی و جسمی تان استفاده کنید تا به اهدافی برسید که آنها به شما افتخار کنند و از هنرنمایی شما در میادین مختلف و در سطوح مختلف لذت ببرند. پس یادتان باشه که: برای تحقق این رویاها و اهداف باید بتوانید که ذهن و استرس و افکار منفی را کنترل، مدیریت و هدایت کنید. همه شما را دوره می بینیم.


⛔ بهانه هایی برای تهیه نکردن دوره: ⛔

🚫 تا تمریناتم سبک تر شه فعلا وقت ندارم

✅   اتفاقا برای افزایش کیفیت تمریناتت باید تمرینات آمادگی ذهنی را یاد بگیرید و ذهنت را آماده کنی


🚫  الان مسابقه مهمی ندارم

✅   از الان باید به فکر شب مسابقه و روز مسابقه باشی


🚫 مصدوم شدم تا خوب نشم کار نمیکنم

✅    بهترین زمان برای امادگی ذهنی در دوران آسیب دیدگی است


🚫 گرونه، با پولش مکمل میخرم

✅   قیمت دوره رو با مکمل و تجهیزات ورزشی مقایسه کن  🚫  تاثیرات پایدار این دوره با تاثیرات موقت مکمل و تجهیزات مقایسه کن!!


🚫 به درد من نمیخوره من هنوز آماتورم

✅   از ابتدای کار آمادگی ذهنی با آمادگی جسمانی، تکتیکی و تاکتیکی بالا ببر


🚫 با آموزش که ورزشکار نمیشم باید برم تمرین کنم

✅   بله، باید حتما باشگاه بری و به شدت تمرین کنی این باور و قانون همه ی ورزشکاران است


🚫 من که نمیخوام قهرمان شم یا برم المپیک همین تمرین ساده کافیه برای مقام های استانی

✅   میتونی با استفاده از اطلاعات و آگاهی های این دوره یک مربی یا مشاور خوب باشی


دوست عزیز من بارها اینو گفتم که:

اگه رقیبت خرید چی؟!

تحمل پیروزی رقیبت و باخت و شکست خودت رو داری؟!

اگه از اهمیت ذهن ورزشکار اطلاعات نداری و هنوز فکر میکنی که فقط تمرین جسمی مهمه پس بهت پیشنهاد میکنم حتما ویدیو 99% تمرین ذهنی 1% تمرین جسمی رو ببین!

 

اطلاعات کلی دوره کنترل، هدایت و مدیریت استرس 👇

Lesson مدرس دوره: رضا خزایی- روانشناس ورزشی و بنیانگذار آکادمی قهرمان سازی مثبت خود

Calender موضوع دوره: دوره ای کامل از نظر روانشناسی ورزشی برای کنترل و هدایت استرس ورزشکار و تبدیل آن به نقطه قوت بجای نقطه ضعف

Money مبلغ سرمایه گذاری: در حال حاضر می تونید این دوره بی نظیر رو تنها با 590 هزار تومان دریافت کنید! 😮

Timeزمان دوره: این دوره تا کنون دارای 10 ساعت آموزش می باشد و به مرور فایل های پشتیبان هم در آن قرار می گیرد 🤩

Place مکان دوره: هرجایی که شما د.ست دارید (کامپیوتر، موبایل، اتومبیل یا هرجایی که شما دوست دارید فیلم ها را ببینید)

Lessonمخاطب: تمام ورزشکارانی که دنبال اهداف بزرگ در ورزش حرفه ای خود هستند 🏆🥇  

 

در آخر در رابطه با قیمت دوره به شما می گویم که قیمت دوره را فقط با یک مکمل ورزشی یا یکی از تجهیزات ورزشی تان که مصرفی هستند و فقط برای چند ماه کاربرد دارد مقایسه کنید (هر چند که من این مقایسه رو اصلا دوست ندارم) این دوره همیشگی و برای تمام زندگی شما کاربرد دارد.

🔻 روش خرید دوره کنترل، مدیریت و هدایت استرس: 🔻

شما می تونید با زدن دکمه خرید پکیج در بالای صفحه را زده و عملیات خرید را انجام دهید و یا اگه دوست دارید از طریق کارت به کارت واریز کنید مبلغ 590.000 تومان را به شماره کارت زیر واریز کنید و پس از واریز مبلغ با شماره 09915010486 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما خرید شما را ثبت و اکانت کاربری شما را بهتون تحویل بدهند.

 CARD

در پناه الله یکتا همیشه بیشتر و بهتر از خودمان باشیم.

رضا خزایی هستم محقق و روانشناس ورزشی سایت مثبت خود

 

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

سوالات شما

❓ اگر از دوره نتیجه نگرفتم چی؟

من از تمام توان و تلاشم برای جمع آوری و تهیه محتوای این دوره استفاده کردم.

🛑 تجربه 20 ساله خودم در ورزش قهرمانی و مربیگری

🛑 کتابهایی که خواندم

🛑 مشاوره هایی که دادم

🛑 مشاوره هایی که گرفتم 

🛑 تفکرات و نوشته های خودم

🛑 آپدیت هایی که به دوره اضافه می کنم

🛑 دوره هایی که در زمینه های مختلف موفقیت شرکت کردم، استفاده کردم.

بنابراین من از بابت نتیجه داشتن، این دوره را تضمین می کنم. اما تضمینِ دوم را شما به من بدهید که با تمرکز بالا چندین بار به دوره گوش کنید و به محتوایش عمل کنید (نگران نباشید، محتوای آن کاملا عملی و کاربردی هست)

ضمنا تا آخر دوره با من و دوره همراه شوید و آن را برای خودتان شخصی سازی کنید و نظرات و سوالات خودتان را در قسمت کامنت های دوره در سایت قرار دهید تا من از بابت نتیجه گرفتن یا نگرفتن شما آگاه شوم و بتوانم که بیشتر و بهتر به شما کمک کنم.

در نهایت اگر باز هم نتیجه ای حاصل نشد میتوانید درخواست بازگشت وجه را بدهید تا ما وجه شما را برگردانیم.

❓ من توی مسابقات استرس بالایی ندارم، آیا لازمه که در این دوره شرکت کنم؟

 • محتوای این دوره علاوه بر استرس شامل: کنترل افکار منفی که به ذهن هر انسانی و هر ورزشکاری خطور می کند، تمرکز و ذهن آگاهی، تست خودآگاهی بعد از هر مسابقه یا انتخابی مهم، تمرینات تنفس که اکثر ورزشکاران از آن آگاهی ندارند یا به درستی انجام نمی دهند.
 • خیلیا استرس رو به معنی ترس ترجمه می کنند، در حالیکه استرس به معنای فشار است و فشار روحی_روانی مسابقه قطعا بالاتر از فشار تمرینی است و این فشار روی عملکرد شما تاثیرگذار است. ما می خواهیم کاری کنیم که این فشار تاثیر مثبتی بر ورزشکار وارد کند

رشت این 

تخصصی خودتان را تصور کنید، بهترین تکنیک ها و شگردهایی که در مسابقات مختلف به کار می گیرند را تصویرسازی کنید.

حالا که آنها بهترین هستند، آیا نیازی به تمرین کردن ندارند؟ آیا تمرین نمی کنند؟

اتفاقا بیشتر و بهتر از بقیه تمرین می کنند. اگر تمرین شان کمتر و یا بی کیفیت تر شود، یا دچار افزایش بیش از حد اعتماد به نفس شده اند یا توهم اعتماد به نفس دارند و بنابراین رو به شکست حرکت می کنند.

❓ من استرسم خیلی بالاست، آیا با شرکت در این دوره استرسم برطرف می شود؟

 • استرس دلایل زیادی دارد و من سعی کردم که تمام دلایلی که به شما استرس وارد می کند را در این دوره بیارم تا بتوانید نقطه استرس خودتان را پیدا کنید و حالا راحت تر می توانید آن را کنترل و هدایت کنید. 

 • قطعا با شرکت در این دوره استرس تان برطرف نمی شود بلکه با شرکت در این دوره و عمل کردن به آن استرس تان کنترل و مدیریت می شود و حالا می توانید آن را به سمت انگیزه و هیجان هدایت کنید.

 • یکی از دلایل استرس و افزایش آن و تاثیر منفی آن بر عملکرد اینست که شما از استرس می ترسید، خیلی هم از استرس می ترسید و احساس می کنید یک هیولایی است که نباید نگاهش کنید و بهش توجه کنید اما من شما را با استرس تان روبرو می کنم و متوجه می شوید که:

این هیولای بی شاخ و دُم، فقط ساخته ذهن و تفسیر ذهنی شماست و میتونه نوکر و انگیزه بخش شما باشه.

ما نمی خواهیم که استرس را از بین ببریم و البته هیچ نمی تواند استرس را از بین ببرد و حتی اگر هم بتوانیم این کار را انجام دهیم قطعا من این کار را انجام نخواهم داد بلکه کمک می کنم که آن را مدیریت و هدایت کنید چون به این استرس نیاز داریم

اگر کسی به من بگه که در مسابقات اصلا استرس ندارم، من تلاش می کنم که کمی استرس بهش وارد کنم.

❓ من توی تمرین اعتماد به نفس بالایی دارم، اما توی مسابقه اعتماد به نفس لازم ندارم و سرشار از استرس می شوم، آیا محتوای این دوره مشکلم را برطرف می کند؟

 • من کاری می کنم که شما توی تمرین هم این فشار و استرس رو تجربه کنید. شما توی تمرین بدنسازی، تکنیک و تاکتیک ها، کارهای سرعتی و قدرتی و استقامتی و هوازی رو تمرین می کنید چون در مسابقات به این آمادگی نیاز دارید. اما:

چرا استرس و فشار رو در سطح مسابقات در تمرین، تمرین نمی کنید؟

 • اکثر ورزشکاران در تمرین اعتماد به نفس بالایی دارند اما اعتماد به نفس اشتباهی دارند که در مسابقه به شما کمک نمی کند پس باید آن را اصلاح کنید. مشکل نداشتن اعتماد به نفس خیلی از ورزشکاران در مسابقات، داشتن این اعتماد به نفس اشتباهی در تمرین است. من به آن می گویم:

"اعتماد به نفس کاذب" یا

"توهم اعتماد به نفس".

مزایای دوره

از مزایای این دوره هر چی بگم کم گفتم:

عملکرد بهتر در تمرین و متعاقب آن در مسابقات

✅ تاثیر این دوره در زندگی شخصی (خصوصا راههای کنترل افکار منفی)

✅ کسب جدیدترین اطلاعات راجب خودآگاهی و ذهن آگاهی

✅ یادگیری اصولی خودآگاهی و ذهن آگاهی و تمرینات آن (کسی آن را به شما آموزش نداده)

✅ ارائه تمرینات عملی و کاربردی برای کنترل، مدیریت و هدایت استرس

✅ کاربردی بودن دوره و تضمین تاثیرگذاری آن در تمرین و مسابقه

✅ و البته خیلی مزایای دیگر ...

🛑 چرا لازمه که در این دوره شرکت کنم؟

تصور کنید که کلی تمرین کردید و به بالاترین سطح آمادگی جسمانی، تکنیکی و تاکتیکی رسیده اید و یهو شب مسابقه دچار استرس می شوید.

اگه نتونید اونو کنترل کنید، هر لحظه بر استرس تان افزوده می شود.

قیمت این دوره را با قیمت یک تی شرت، یک جفت کفش ساده، یک مکمل یا یکی از تجهیزات ورزشی تان مقایسه کنید.

حالا ارزش "کنترل استرس در شب مسابقه" را با مصرف یک مکمل مقایسه کنید. اصلا قابل مقایسه نیستند.

تاثیرات این دوره همیشگی هست اما تاثیرات آنها کاملا موقت و ناپایدار می باشد.

البته من آنها را رد نمی کنم و اتفاقا آنها برای افزایش اعتماد به نفس لازم است. اما یادتون باشه که:

شما با داشتن "استرس بالا و عدم کنترل آن" قطعا قهرمان نمی شوید، اما با نداشتن تی شرت اورجینال، مکمل های آنچنانی و تجهیزات گران قیمت می توانید قهرمان شوید.

🛑 حالا چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

💎 شما در هر تمرین و مسابقه ای نیاز دارید که بهترین عملکرد ممکن را به نمایش بذارید.

💎 شما می خواهید که بهترین مهارت را کسب کنید و از آن در شرایط مختلف و در مقابل رقیبان مختلف استفاده کنید.

💎 شما در هر مسابقه ای و در مقابل هر حریفی (هم سطح خودتان، قویتر یا ضعیف تر از خودتان) به میزان مشخصی از استرس و فشار نیاز دارید. پس با اطلاعاتی که کسب می کنید میزان درست استرس را برای ارائه بهترین نمایش پیدا می کنید.

💎 داشتن استرس و فشارِ درست، تمریناتِ شما را بیشتر و با کیفیت تر می کند. شما با همراه شدن با این دوره مجبور خواهید شد که این کار را انجام دهید.

🛑 این دوره به درد چه کسانی می خورد؟

✳️ همه ورزشکارانی که می خواهند به افتخارات بزرگ و قهرمانی های پُرتکرار برسند.

✳️ همه ورزشکارانی که بعدها می خواهند مربی شوند و استرس و فشار در شاگردان شون کنترل کنند.

✳️ همه مربیانی که می خواهند در ماهها و هفته ها و روزها و شب قبل از مسابقه و روز مسابقه استرس ورزشکاران شون رو کنترل کنند.

✳️ همه روانشناسان ورزشی که می خواهند علاوه بر مطالب دانشگاهی، مطالبی را از این دوره یاد بگیرند که در کتابهای دانشگاهی یافت نمی شود.

✳️ والدینی که آرزوی قهرمانی و افتخارآفرینی فرزندان شون را دارند. بنابراین این دوره را به آنها هدیه می دهند. 

به نظر من این هدیه خیلی کاربردی تر و تاثیرگذارتر و البته شگفت انگیزتر از هر تی شرت و کفش و تجهیزات ورزشی است.

پس همین الان در این دوره شگفت انگیز و بسیار تاثیرگذار شرکت کن

 • 1.1.مقدمه
 • 2.1.رنج نرسیدن و لذت رسیدن
 • 3.1.قانون حاکم بر جهان هستی
 • 4.1.تفاوت مغز و ذهن
 • 5.1.فایل صوتی بخش اول
 • 1.2.تعریف استرس، اضطراب و انگیختگی
 • 2.2.مثالی از استرس
 • 3.2.5 موضوع فوق ضروری 1
 • 4.2.5 موضوع فوق ضروری 2
 • 5.2.فایل صوتی بخش دوم
 • 1.3.فرایند استرس
 • 2.3.چند نکته برای استرس
 • 3.3.سوالاتی درباره ی استرس
 • 4.3.4 منبع استرس
 • 5.3.فایل صوتی بخش سوم
 • 1.4.خوداگاهی
 • 2.4.ذهن باید نوکر باشه نه ارباب
 • 3.4.سوالات اساسی برای ذهن آگاهی
 • 4.4.چرا و چطوری؟؟!!
 • 5.4.طرز فکر بهتر شدن
 • 6.4.یه موضوع اساسی
 • 7.4.من ذهنم نیستم!!
 • 8.4.فایل صوتی بخش چهارم
 • 9.4.PDF
 • 1.5.تمرینات ذهن آگاهی
 • 2.5.تمرین اول
 • 3.5.تمرین دوم
 • 4.5.تمرین سوم
 • 5.5.تمرین چهارم
 • 6.5.تمرین پنجم
 • 7.5.تمرین ششم
 • 8.5.تمرین هفتم
 • 9.5.تمرین هشتم
 • 10.5.تمرین و نکته پایانی
 • 1.6.ذات ورزش
 • 2.6.شایستگی ناخوآگاه چه مرحله ایه؟؟
 • 3.6.چطور به استرس توجه نکنیم؟
 • 4.6.ترس های استرس زا
 • 5.6.چه کسی باید باشم؟
 • 6.6.از دید نظاره گر خاموش خودت را ببین!!
 • 7.6.بهترین حالت خودت رو بشناس!!
 • 8.6.بهترین راه رهایی از استرس
 • 9.6.ورزشکاران کارهایی که منجر به اعتماد به نفس و انگیزه میشن رو دوست ندارند!!
 • 1.7.حالت های افکار منفی!!
 • 2.7.یه تذکر جدی!!
 • 3.7.استفاده از اهرم درد و هیجان
 • 4.7.داستان حمله ی من و سگ ها!!
 • 5.7.رها کردن و کلا ممنوع بودن!!
 • 1.8.اصول صحیح تنفس دیافراگمی
 • 2.8.تمرین صحیح تنفس دیافراگمی
 • 3.8.مزایای تنفس دیافراگمی
 • 4.8.تنفس دیافراگمی

اگر نظر یا نکته ای هست بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود
avatar
حسین صفایی آغاز کننده
1401-07-19 16:56
Aliiiiie ostad mamnonm❤️🥇
12,000,000 ریال
 • زمان 09 ساعت و 58 دقیقه
 • تعداد دروس 52
 • حجم 4.11 گیگابایت
 • نوع دریافت دانلود
 • مدت پشتیبانی 1000 روز

سایر پکیج های این مجموعه

دسته بندی