حساب کاربری اکانت

اعتماد به نفس و تصویر سازی، خودباوری

رضا خزایی رضا خزایی
بروزرسانی : 16 ارديبهشت،1403
ایجاد : 02 آبان،1401
9,600,000 ریال
 • زمان 10 ساعت و 59 دقیقه
 • تعداد دروس 44
 • حجم 2.61 گیگابایت
 • نوع دریافت دانلود
 • مدت پشتیبانی 1000 روز
 اعتماد به نفس و تصویر سازی، خودباوری
فیلتر پکیج آموزشی
9,600,000 ریال
 • زمان 10 ساعت و 59 دقیقه
 • تعداد دروس 44
 • حجم 2.61 گیگابایت
 • نوع دریافت دانلود
 • مدت پشتیبانی 1000 روز

دسته بندی

متاسفیم !

در حال حاضر دمویی جهت نمایش موجود نمی باشد.

معرفی دوره اعتماد به نفس:

Self confidence of athletes

همیشه شاهد این بوده ایم که خیلی از ورزشکاران ما آن عملکردی که در باشگاه و تمرین داشته اند در مسابقات نداشته اند، عملکردی که در مسابقات کشوری داشته اند در مسابقات بین المللی نداشته اند و حتی آن عملکردی که در مسابقات جهانی داشته اند در مسابقات المپیک نداشته اند و این مسئله و مشکلی است که از سطوح پایین گریبان گیر اکثر ورزشکارانِ ما در اکثر مسابقات بوده است. دلیل اصلی آن اینست که:

1

شما در مسابقات استانی به سطح مشخصی از اعتماد به نفس نیاز دارید و در مسابقات کشوری به سطحی دیگر و در مسابقات جهانی و المپیک به سطحی دیگر. پس شما باید بتوانید که این سطح را تنظیم کنید. چون افزایش بیش از حد اعتماد به نفس و یا کاهش آن به شما ضربات سنگینی خواهد زد.

2

 

وقتیکه به خودتان اطمینان نداشته باشید!!!

شما هر چقدر که تمرین کنید و به آمادگی بالایی برسید اما به آن اعتماد و اطمینان نداشته باشید، چطور ممکن است که از آن در آن سطحی که می خواهید استفاده کنید؟
شما وقتی که به خودتان اعتماد و ایمانِ واقعی نداشته باشید که می توانید به اهداف و رویاهایتان برسید، چطور ممکن است که به اندازه اهداف و رویاهایتان و حتی بالاتر از آن تمرین کنید؟
شما وقتی که به خودتان اعتماد و اطمینان نداشته باشید یا شرایط را برای این اطمینان و اعتماد فراهم نکنید،  چطور ممکن است که کسی از بیرون بتواند این اطمینان و باور را به شما بدهد؟
 

یکی از درس های پُرتکرار من در اکثر دوره هایی که برگزار کرده ام و آموزشهایی که داده ام، شناخت قوانین ثابت و همیشگی جهان هستی است. چون شناخت این قوانین در همه حوزه های زندگی هم کاربرد اساسی دارد (ثروت، روابط، خوشبختی و البته ورزشی و قهرمانی).

👈   قوانین ذهن و مغز، و چگونگی بکارگیری آن

👈   مسیر عصبی و چگونگی استفاده از آن

👈   سیستم RAS و چگونگی فعالسازی آن

آقای تونی بوزان که تمام عمر خود را صرف شناخت مغز و ذهن و نحوه بکارگیری آن کرده است می گوید:

تا مغز خود را نشناسیم، چگونه می توانیم از آن استفاده کنیم؟

👈   دوره تصویرسازی و تجسم خلاق را بطور کامل یاد می گیرید (هدیه من)

چرا می گویم هدیه من؟ چون این قسمت خودش یک دوره کامل است. واقعا روی محتوای این قسمت کار کرده ام و شما برای ساختن اعتماد به نفس نیاز دارید که تصاویر درستی را در ذهن تان بسازید و نیاز دارید که تصویرسازی را به خوبی و به درستی یاد بگیرید.

شما تا کنون مطالب زیادی راجب تصویرسازی شنیده اید یا خوانده اید، اما به تصویرسازی شما کمکی نکرده است. اما با توجه به شناختی که از مغز و ذهن پیدا می کنید و تمرینات و اطلاعاتی که در این قسمت به شما می دهم شما می توانید تصویرسازی را یاد بگیرید و با شیوه های نوین آن آشنا شوید و مهم تر اینکه: 

✅ در عمل از آن استفاده کنید و
✅ از آن نتیجه بگیرید

👈   باور قهرمانی در افزایش اعتماد به نفس

باور و اعتماد به نفس رابطه بسیار نزدیکی با هم دارند. اما من در این قسمت باور را بطور کامل (نه آنگونه که قبلا شنیده اید) بطور کامل برای شما تعریف کرده ام و جزئیات آن را تشریح کرده ام و بعد از این قسمت متوجه می شوید که ساختن یک باور چقدر سخت است، و البته اگر یک باور را بسازید چقدر می تواند که به شما کمک کند.

👈   تعاریف کامل اعتماد به نفس

این تعاریف را کامل توضیح و تشریح کرده ام.

👈   انواع حالت های اعتماد به نفس و شناخت دقیقِ آنها

شما باید در هر لحظه، چقدر اعتماد به نفس داشته باشید؟

خیلی از شماها نمی دانید که در تمرین، در مسابقات، در دور اول مسابقات، در دور نهایی مسابقات، در مقابل یک حریف قویتر، یک حریف ضعیف تر یا یک حریف هم سطح خودتان چقدر باید اعتماد به نفس داشته باشید. این دوره به شما کمک می کند که سطح درست اعتماد به نفس تان را هر چه سریعتر بشناسید.

👈   سنجش اعتماد به نفس (بطور وسواس گونه و کنکوری روی این مورد کار کنید)

هر ورزشکاری در هر تمرین و مسابقه ای مدل خاصِ اعتماد به نفس خودش را دارد و هر ورزشکاری به میزان خاصی از اعتماد به نفس نیاز دارد. من در این قسمت سوالاتی را برای شما طراحی کرده ام که نیاز است واقعا به طور وسواسی و کنکوری روی این سوالات تمرکز و دقت کنید و برای خودتان به آنها پاسخ دهید.

نکته مهم: این سوالات را همیشه و خصوصا بعد از هر مسابقه باید از خودتان بپرسید و البته می توانید بطور هفتگی یا ماهانه هم بعد از تمرینات از خودتان بپرسید. آن وقت است که می بینید و متوجه می شوید که پاسخ های گوناگونی برای آنها دارید.

خبر خوب اینست که: اگر شما به این سوالات به طور وسواسی و کنکوری پاسخ دهید می توانید خودتان روانشناس خودتان شوید.

👈   14 عامل کاهش دهنده اعتماد به نفس

خیلی از شماها نمی دانید که چه کارهایی، چه افکاری، چه کسانی، چه رفتاری، چه حرفهایی اعتماد به نفس شما را کاهش می دهد. اصلی ترین کسی که می تواند اعتماد به نفس شما را کاهش دهد خودِ خودتان هستید در حالیکه نمی دانید. من در این قسمت این عوامل کاهش دهنده را برای شما باز کرده ام و البته شما هم می توانید عوامل دیگری را با توجه به شناختِ خودتان به آن اضافه کنید تا کمتر به اعتماد به نفس خودتان آسیب بزنید.

👈   15 منبع برای افزایش اعتماد به نفس

خیلی از شماها نمی دانید که چه چیزهایی، چه کارهایی، چه افکاری، چه حرفهایی باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود. من منابعی را برای شما معرفی کرده ام که مطمئنم شما را شگفت زده خواهد کرد. از این جهت که اینها چقدر می توانند که بر اعتماد به نفس شما بیفزایند و چقدر شما از آنها غافل بوده اید. شاید یکی از همین منابع باعث شوند که آنقدر به اعتماد به نفس شما افزایش پیدا کند که در یک مسابقه یا انتخابی شما را سربلند و پیروز کند. من خودم به این قسمت باور و اطمینان دارم که می توانند این کار را برای شما انجام دهند.

👈   15 راه حل کاربردی برای افزایش اعتماد به نفس

همه آن قوانین را توضیح داده ام، همه شناخت مغز و ذهن را توضیح داده ام، همه تصویرسازی، همه باور و اعتماد به نفس و همه عوامل کاهش دهنده و منابع اعتماد به نفس را توضیح داده ام که شما بتوانید که به اندازه مهارت و توانایی هایتان اعتماد به نفس تان را افزایش دهید و زمانیکه اعتماد به نفسِ واقعیِ تان را افزایش می دهید آن وقت می توانید مهارت هایتان را نیز ارتقا دهید. چون کسی که اعتمادِ واقعی به خودش و مهارتهایش داشته باشد همیشه بیشترین تلاش را انجام می دهد که بازهم مهارتهایش بهتر و بهتر و بازهم بهتر شوند.

👈   قرارداد اعتماد به نفس برای اعتماد به نفس پایدار در هر شرایطی

این قراردادی است که شما با اعتماد به نفس تان می بندید و اصلا نباید خیانتی در حقِ اعتماد به نفس تان داشته باشید. چون اعتماد به نفس شما قرار است شما را به قهرمانی های جهان و المپیک و لژیونر شدن برساند. قطعا بدون داشتن اعتماد به نفس نمی توانید به بالاترین سطوح قهرمانی برسید. من قراردادی را برای شما تنظیم کرده ام که با نوشتن و خواندن آن هم به شما آرامش می دهد و هم اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد و مهمتر اینکه اعتماد به نفس شما را پایدار می کند.

البته با بستن این قرارداد مسئولیت شما خیلی بیشتر و سنگین تر می شود.

ورزشکار عزیز: اگر تمرینات آمادگی جسمانی و تکنیکی و تاکتیکی را به خوبی انجام می دهید عالی است و این خودش یکی از راههای افزایش اعتماد به نفس است. اما اگر به طور تخصصی و حرفه ای روی ذهن ات و روی افزایش اعتماد به نفس ات کار نمی کنی باید بدانی که در نهایت نمی توانی که از آن آمادگی ها به اندازه لیاقتی که داری استفاد کنی. اما اعتماد به نفس لیاقتی را برای شما می سازد که:

3


⛔  بهانه هایی برای تهیه نکردن دوره:  ⛔ 

🚫  تا تمریناتم سبک تر شه فعلا وقت ندارم

✅   اتفاقا برای افزایش کیفیت تمریناتت باید تمرینات آمادگی ذهنی را یاد بگیرید و ذهنت را آماده کنی


🚫   الان مسابقه مهمی ندارم

✅   از الان باید به فکر شب مسابقه و روز مسابقه باشی


🚫  مصدوم شدم تا خوب نشم کار نمیکنم

 ✅   بهترین زمان برای امادگی ذهنی در دوران آسیب دیدگی است


🚫  گرونه، با پولش مکمل میخرم

✅   قیمت دوره رو با مکمل و تجهیزات ورزشی مقایسه کن   

✅    تاثیرات پایدار این دوره با تاثیرات موقت مکمل و تجهیزات مقایسه کن!!


🚫  به درد من نمیخوره من هنوز آماتورم

✅   از ابتدای کار آمادگی ذهنی ات را با آمادگی جسمانی، تکتیکی و تاکتیکی بالا ببر


🚫  با آموزش که ورزشکار نمیشم باید برم تمرین کنم

✅   بله، باید حتما باشگاه بری و به شدت تمرین کنی این باور و قانون همه ی ورزشکاران است


🚫  من که نمیخوام قهرمان شم یا برم المپیک همین تمرین ساده کافیه برای مقام های استانی

✅   میتونی با استفاده از اطلاعات و آگاهی های این دوره یک مربی یا مشاور خوب باشی


دو تا جمله مهم:

استاد بهرامپور میگه:

امروز کارهایی را انجام می دهم که دیگران حاضر نیستند انجام دهند

💪 تا فردا کارهایی را انجام دهم که دیگران قادر نیستند که انجام دهند.

و جمله دوم:

✅ کسی که بخواهد کاری را انجام دهد، راهش را پیدا می کند

❌ کسی که نخواهد کاری را انجام دهد، بهانه اش را.

💥  دوست عزیز من بارها اینو گفتم که:

 

اگه رقیبت خرید چی؟!

تحمل برد و قهرمانی رقیبت، و باخت و شکست خودت رو داری؟!

 


💥   اطلاعات کلی دوره اعتماد به نفس ورزشی:

Teacherمدرس دوره: رضا خزایی- روانشناس ورزشی و بنیانگذار آکادمی قهرمان سازی مثبت خود

Calenderموضوع دوره: اعتماد به نفس در تمرین، مسابقه و در نهایت زندگی  😎

Timeزمان دوره: 7 ساعت و 19 دقیقه آموزش عالی همراه با تمرینات فوق عالی  ⌛ + فایلهای پشتیبان در ادامه

Moneyمبلغ دوره: مبلغ این دوره بی نظیر تا مدت محدودی 390.00 تومان می باشد  💰

Lesson مخاطب: تمامی ورزشکارانی که به دنبال قهرمانی های پایدار هستند  🏆  تمامی مربیان قهرمان پرور  🕴️  تمامی روانشناسان ورزشی که فقط به مطالب دانشگاهی اکتفا نمی کنند 🎓 والدینی که میخواهند اعتماد به نفس رو به فرزندشون هدیه دهند  🤩

Place مکان دوره: هرجایی که شما دوست دارید (کامپیوتر، موبایل، اتومبیل یا هرجایی که شما دوست دارید فیلم ها را ببینید)   🎬 


قیمت این دوره در مقایسه با چیزی که به دست می آوری یعنی "اعتماد به نفس" بسیار ناچیز است. و البته این مقایسه را دوست ندارم اما در مقایسه با دو سه وعده غذایی یا خرید یک تی شرت یا خرید یک مکمل که خیلی موقتی و گذرا هستند واقعا بسیار ناچیز است. دلیل آن اینست که متاسفانه مردم کشورمان و خصوصا جامعه ورزشی به چیزی که خیلی راحت و خیلی سریع جواب دهد اهمیت بیشتری می دهند. البته شمایی که تا اینجای این مقاله آمدید قطعا و قطعا متفاوت هستید و قطعا نتایج متفاوتی هم کسب خواهید کرد.

🔻  روش خرید دوره اعتماد به نفس در ورزش:  🔻

شما می تونید با زدن دکمه خرید پکیج در بالای صفحه را زده و عملیات خرید را انجام دهید و یا اگه دوست دارید از طریق کارت به کارت واریز کنید مبلغ 390.000 تومان را به شماره کارت زیر واریز کنید و پس از واریز مبلغ با شماره 09915010486 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما خرید شما را ثبت و اکانت کاربری شما را بهتون تحویل بدهند.

 CARD

در پناه الله یکتا همیشه بیشتر و بهتر از خودتون باشید.

"رضا خزایی روانشناس ورزشی سایت مثبت خود" 

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

سوالات شما

❓ اگر از دوره نتیجه نگرفتم چی؟

من از تمام توان و تلاشم برای جمع آوری و تهیه محتوای این دوره استفاده کردم.

🛑 تجربه 20 ساله خودم در قهرمانی و مربیگری

🛑 کتابهایی که خواندم

🛑 مشاوره هایی که دادم

🛑 مشاوره هایی که گرفتم

🛑 تفکرات و نوشته های خودم

🛑 دوره هایی که در زمینه های مختلف موفقیت شرکت کردم، استفاده کردم.

بنابراین من از بابت نتیجه داشتن، این دوره را تضمین می کنم. اما تضمینِ دوم را شما به من بدهید که با تمرکز چندین بار به دوره گوش کنید و به محتوایش عمل کنید (نگران نباشید، محتوای آن کاملا عملی و کاربردی هست)

ضمنا آن را برای خودتان شخصی سازی کنید و نظرات و سوالات خودتان را در قسمت کامنت های دوره در سایت قرار دهید تا من از بابت نتیجه گرفتن یا نگرفتن شما آگاه شوم و بتوانم که بیشتر و بهتر به شما کمک کنم.

در نهایت اگر باز هم نتیجه ای حاصل نشد میتوانید درخواست بازگشت وجه را بدهید تا ما وجه شما را برگردانیم.

❓ من اعتماد به نفس بالایی دارم، آیا لازمه در این دوره شرکت کنم؟

قهرمانان رشته تخصصی خودتان را تصور کنید، بهترین تکنیک ها و شگردهایی که در مسابقات مختلف به کار می گیرند را تصویرسازی کنید.

حالا که آنها بهترین هستند، آیا نیازی به تمرین کردن ندارند؟ آیا تمرین نمی کنند؟

اتفاقا بیشتر و بهتر از بقیه تمرین می کنند. اگر تمرین شان کمتر و یا بی کیفیت تر شود، یا دچار افزایش بیش از حد اعتماد به نفس شده اند یا توهم اعتماد به نفس دارند و بنابراین رو به شکست حرکت می کنند.

❓ من استرسم خیلی بالاست، آیا با شرکت در این دوره استرسم برطرف می شود؟

استرس دلایل زیادی دارد که در "دوره استرس" به آن پرداختم. اما یکی از مهمترین دلایل داشتن استرس، نداشتن اعتماد به نفس کافی است. زمانی ذهن و احساسِ شما سرشار از اعتماد به نفس باشد، جایی برای ترس و استرس و شک و تردید نمی ماند.

استرس شبیه تاریکی است و اعتماد به نفس مانند نور است. زمانی که نور وارد شود، تاریکی از بین می رود و تاریکی یا استرس در مقابل نور یا اعتماد به نفس قدرتی ندارد.

❓ من توی تمرین اعتماد به نفس بالایی دارم، اما توی مسابقه اعتماد به نفس لازم ندارم، آیا محتوای این دوره مشکلم را برطرف می کند؟

شما اعتماد به نفس اشتباهی دارید که در مسابقه به شما کمک نمی کند که باید آن را اصلاح کنید. مشکل نداشتن اعتماد به نفس خیلی از ورزشکاران در مسابقات، داشتن این اعتماد به نفس اشتباهی در تمرین است. من به آن می گویم:

"اعتماد به نفس کاذب" یا

"توهم اعتماد به نفس".

من این موضوع را به عنوان یک هشدار جدی به ورزشکاران و اعضای دوره داده ام که کجاها ممکن است دچار توهم اعتماد به نفس یا کمبود اعتماد به نفس یا افزایش بیش از حد اعتماد به نفس شوند. بنابراین تمرینات و اطلاعات و راهکارهایی به شما داده ام که اعتماد به نفس بهینه را کسب کنید و از آن در شرایط و مسابقات مختلف استفاده کنید.

مزایای دوره

از مزایای این دوره هر چی بگم کم گفتم:

عملکرد بهتر در تمرین و متعاقب آن در مسابقات

✅ تاثیر این دوره در زندگی شخصی

✅ کسب جدیدترین اطلاعات راجب مغز و ذهن

✅ یادگیری اصولی تصویرسازی و تجسم (کسی آن را به شما آموزش نداده)

✅ ارائه تمرینات عملی و کاربردی برای ساختن اعتماد به نفس

✅ کاربردی بودن دوره و تضمین تاثیرگذاری آن

✅ و البته خیلی مزایای دیگر ...

🛑 چرا باید در این دوره شرکت کنم؟

البته بایدی در کار نیست.

اما مطمئنن دلیل تون مالی نیست. چون قیمت این دوره را با قیمت یک تی شرت، یک جفت کفش ساده، یک مکمل یا یکی از تجهیزات ورزشی تان مقایسه کنید.

حالا ارزش داشتن اعتماد به نفس را با مصرف یک مکمل مقایسه کنید. اصلا قابل مقایسه نیستند.

این دوره همیشگی هست اما آنها کاملا موقت تاثیرگذاری شان ناپایدار می باشد.

البته من آنها را رد نمی کنم و اتفاقا آنها برای افزایش اعتماد به نفس لازم است. اما یادتون باشه که:

شما با نداشتن اعتماد به نفس قطعا قهرمان نمی شوید، اما با نداشتن تی شرت مارک، مکمل های آنچنانی و تجهیزات گران قیمت می توانید قهرمان شوید.

ضمنا زمانی که با اعتماد به نفس قهرمان شوید، براحتی می توانید همه آنها را نیز تهیه و استفاده کنید (خیلیم عالی می شود)

🛑 حالا چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

💎 شما در هر تمرین و مسابقه ای نیاز دارید که بهترین عملکرد ممکن را به نمایش بذارید.

💎 شما می خواهید که بهترین مهارت را کسب کنید و از آن در شرایط مختلف و در مقابل رقیبان مختلف استفاده کنید.

💎 شما در هر مسابقه ای و در مقابل هر حریفی (هم سطح، قویتر یا ضعیف تر از خودتان) به میزان مشخصی از اعتماد به نفس نیاز دارید. پس با اطلاعاتی که کسب می کنید میزان درست اعتماد به نفس برای ارائه بهترین نمایش پیدا می کنید.

💎 اعتماد به نفس تمریناتِ شما را بیشتر و با کیفیت تر می کند. شما با همراه شدن با این دوره مجبور خواهید شد که این کار را انجام دهید.

🛑 این دوره به درد چه کسانی می خورد؟

✳️ همه ورزشکارانی که می خواهند به افتخارات بزرگ و قهرمانی های پُرتکرار برسند.

✳️ همه ورزشکارانی که بعدها می خواهند مربی شوند و به شاگردانشون اعتماد به نفس دهند.

✳️ همه مربیانی که می خواهند اعتماد به نفسی در تمرین و مسابقه به شاگردانشون بدهند که به نتایج شگفت انگیزی دست پیدا کنند و همه رو شگفت زده کنند.

✳️ همه روانشناسان ورزشی که می خواهند علاوه بر مطالب دانشگاهی، مطالبی را از این دوره یاد بگیرند که در کتابهای دانشگاهی یافت نمی شود.

✳️ والدینی که می خواهند آرزوی قهرمانی و افتخارآفرینی فرزندشون را دارند. بنابراین آن را به آنها هدیه می دهند. 

به نظر من این هدیه خیلی کاربردی تر و تاثیرگذارتر و البته شگفت انگیزتر از هر تی شرت و کفش و تجهیزات ورزشی است.

 • 1.1.قانون حاکم بر جهان هستی
 • 2.1.تفاوت مغز و ذهن
 • 3.1.خصوصیات ذهن
 • 4.1.مسیر عصبی چگونه عمل می کند؟
 • 5.1.مسیر عصبی چه مزیتی داره؟
 • 1.2.چگونه سیستم ras مغز رو فعال کنیم؟
 • 2.2.اهمیت و مزایای تصویرسازی
 • 3.2.تمرین تصویرسازی
 • 4.2.شک و تردید تصویرسازی
 • 1.3.مرور تصویرسازی
 • 2.3.چجوری تصویر سازی کنیم!!
 • 3.3.وضوح در تصویر سازی
 • 4.3.انواع تصویر سازی
 • 5.3.خصوصیات تصویر سازی
 • 1.4.تعریف باور
 • 2.4.نکات تعریف اعتماد به نفس
 • 3.4.مدل اعتماد به نفست رو پیدا کن!!
 • 4.4.اگه به خودت اعتماد داشته باشی چه می شود؟
 • 1.5.از کجا بدونم دچار کمبود اعتماد به نفس هستم؟!
 • 2.5.از کجا بدونم دچار افزایش بیش از حد اعتماد به نفس شدم؟!
 • 3.5.اعتماد به نفس بهینه
 • 4.5.چند نکته برای اعتماد به نفس بهینه
 • 1.6.سنجش اعتماد به نفس
 • 1.7.عواملی که باعث می شوند اعتماد به نفس ما کاهش یابد!
 • 2.7.عواملی که باعث می شوند اعتماد به نفس ما کاهش یابد 2!!
 • 1.8.راههای افزایش اعتماد به نفس
 • 2.8.راههای افزایش اعتماد به نفس2
 • 1.9.منابع افزایش دهنده اعتماد به نفس 1
 • 2.9.منابع افزایش دهنده اعتماد به نفس 2
 • 3.9.منابع افزایش دهنده اعتماد به نفس 3
 • 1.10.قرارداد اعتماد به نفس
 • 1.11.تعریف شخصیت
 • 2.11.شخصیت قهرمانان
 • 3.11.امپراتوری اول
 • 4.11.امپراتوری اول (ذهن قوی)
 • 5.11.امپراتوری دوم
 • 6.11.آسیب های مخرب
 • 7.11.تمرین رهایی از استرس
 • 8.11.امپراتوری سوم
 • 9.11.امپراتوری چهارم
 • 10.11.تقویت روح
 • 11.11.امپراتوری پنجم
 • 12.11.شخصیت شما ساخته شده...!
 • 13.11.امپراتوری سوم2

اگر نظر یا نکته ای هست بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود
avatar
soheil karami آغاز کننده
1402-01-18 01:10
این دوره هم مثل بقیه دوره ها فوق العاده بود ممنون ازتون واقعا من الان عضو 3 دوره شما هستم و قطعا هر دوره ای که توی سایت گذاشته شه اولین کسی هستم که تهیه اش میکنم ممنون که به ما کمک می کنید
9,600,000 ریال
 • زمان 10 ساعت و 59 دقیقه
 • تعداد دروس 44
 • حجم 2.61 گیگابایت
 • نوع دریافت دانلود
 • مدت پشتیبانی 1000 روز

دسته بندی