حساب کاربری اکانت

باور قهرمانی

رضا خزایی رضا خزایی
بروزرسانی : 20 دی،1401
ایجاد : 13 مهر،1400
3,400,000 ریال
 • زمان 04 ساعت و 32 دقیقه
 • تعداد دروس 26
 • حجم 2.58 گیگابایت
 • نوع دریافت دانلود
 • مدت پشتیبانی 1000 روز
 باور قهرمانی
فیلتر پکیج آموزشی
3,400,000 ریال
 • زمان 04 ساعت و 32 دقیقه
 • تعداد دروس 26
 • حجم 2.58 گیگابایت
 • نوع دریافت دانلود
 • مدت پشتیبانی 1000 روز

دسته بندی

متاسفیم !

در حال حاضر دمویی جهت نمایش موجود نمی باشد.

Heroic belief

ما به اندازه تمام قهرمانانی که داریم، انواع قهرمانان داریم. یعنی هیچ دو قهرمانی شبیه به هم قهرمان نشدند. قطعا کسانی که به قهرمانی های سطح بالا رسیدند از دیگر قهرمانان الگو گرفتند اما کپی برداری نکردند. چون کپی کردن یعنی یک جنس درجه دوم و تکراری. برای همین است که ما قهرمان پولدار داریم یعنی که کسی که وضعیت مالی خوبی داشته است و به قهرمانی رسیده است، قهرمان بی پول و فقیر هم داشته ایم، قهرمان با اخلاق داشته ایم، قهرمان بی اخلاق هم داشته ایم، قهرمان با سواد داریم، قهرمان بی سواد هم داریم، قهرمان با سطح اجتماعی بالا داشته ایم، قهرمان با سطح اجتماعی پایین هم داشته ایم، قهرمان با استعداد داشته ایم، قهرمان کم استعداد هم داشته ایم (بهش گفتن تو بی استعدادی اما توانسته با همان شرایط به قهرمانی برسد)، قهرمان داشته ایم که از طرف خانواده حمایت شده، قهرمان هم داشته ایم که از طرف خانواده هیچ حمایتی نشده است. پس ما از هر قشری و با هر شرایطی قهرمان داشته ایم.

حالا با وجود این تفاوت های ظاهری، اما این قهرمانان در یک چیز با هم مشترک بودند و آن "باور قهرمانی" یا "خود باوری" بوده است. 

قهرمانان خودشان را باور داشته اند، مهارت هایشان را باور داشته اند رسیدن به قهرمانی با هر شرایطی که داشته اند را باور داشته اند که به قهرمانی رسیده اند. اگر باور نداشتند چرا باید این همه تمرین می کردند، این همه سختی می کشیدند، این همه فشار را تحمل می کردند. آنها چون باور داشتند که می توانند به اهدافشان برسند تمرین کردند وگرنه هیچ وقت این کار را نمی کردند.

جمله اول من توی این دوره اینه:

ما برای موفقیت در هر زمینه ای به 99% تلاش ذهنی و فقط 1% تلاش جسمی نیاز داریم

خیلی ها با این جمله مخالفت دارند، خیلی ها این جمله را می پذیرند اما نمی توانند که آن را درک کنند یا با شک و تردید آن را می پذیرند و البته برخی ها هم آن را می پذیرند چون آن را تجربه کردند. اما من با تمام قاطعیتم می گویم که: شما برای رسیدن به قهرمانی یا خودِ من برای رسیدن به موفقیت خودم به 99% تلاش ذهنی و فقط 1% تلاش جسمی نیاز داریم. برای همین خودم اولین نفر هستم که توی این دوره هستم و تا ابد خواهم بود. یعنی تا ابد روی باورهای خودم، هم در بحث ثروت، هم موفقیت، هم روابط کار می کنم تا به آن سطح دلخواه موففیت خودم برسم.

حالا شاید بپرسید که په دلیل و مدرکی داری که این جمله را به همه ثابت کنی؟

من از یک مثالی استفاده می کنم که شاید برای همه قابل درک باشه. شما تصور کنید که لیونل مسی انگیزه کافی برای قهرمانی و گرفتن توپ طلا یا کفش طلا نداشته باشه یا تمرکز کافی نداشته باشه یا خودشو باور نداشته باشه و اعتماد به نفس مسی پایین باشه. اینجا دیگه مهم نیست که مسی چه استعدادی داره، یا چقدر خوب می تونه کار کنه. وقتی که آمادگی ذهنی نداشته باشی حتی اگر مسی هم باشی باز هم نمی توانی موفق بشی. و چه استعدادهایی شبیه مسی و چه بسا بهتر از مسی وجود داشته اند که چون خودشان را باور نداشتند یا تمرکز کافی برای تمرین و زندگی شان نداشتند نتوانستند به یک صدم مسی هم برسند.

شما تصور کنید که رونالدو انگیزه لازم برای موفقیت نداشت. آیا مهم است که سرعت رونالدو چقدر است؟ آیا مهم است که قدرت رونالدو چقدر است؟ قطعا مهم نیست. اما وقتی که خودش را باور دارد پس به دنبال باور، سرعت و قدرت و تکنیک و تاکتیک هم می آید چون ورزشکار باور دارد که می تواند موفق شود.

شما تصور کنید که حسن یزدانی انگیزه کافی برای شکست دیوید تیلور توی مسابقات جهانی نداشت. آیا نیازی بود حسن یزدانی سرسختانه تمرین کند تا دیوید تیلور رو شکست بده؟ آیا جسم حسن یزدانی دیوید تیلور را شکست داد یا ذهنش؟ آیا باور حسن یزدانی باعث تمرینات سنگین شد یا جسم حسن یزدانی؟ حسن یزدانی می توانست بهانه بسازد و بگوید که: من اصلا روحیه خوبی ندارم و خسته هستم می خواهم انرژی ام را برای مسابقات جهانی سال بعد بگذارم. به ظاهر هم منطقی به نظر می رسید. اینجا دیگه جسم حسن یزدانی مطیع ذهن او بود. شاید حسن یزدانی حالش از تمرینات سخت به هم بخورد اما وقتی که ورزشکار باور داشته باشد که می تواند، دیگه مسیر و سختی مسیر و پیچ و خم مسیر برایش مهم نیست.

شما تصور کنید که حسن یزدانی توی مسابقات المپیک آن 15 ثانیه آخر یک لحظه تمرکزش را از دست نمی داد و دیوید تیلور آن زیر لعنتی را نمی گرفت. آیا حسن یزدانی نمی دانست یا نمی توانست که آن زیر را نباید به تیلور می داد. قطعا می دانست. اما چرا این طور شد؟ چون یک لحظه تمرکزش از دست رفت.

شما تصور کنید که حسن یزدانی توی مسابقات المپیک تیلور را شکست می داد. آیا با همان انگیزه وارد مسابقات جهانی می شد؟

من نمیخوام کشتی حسن یزدانی را تحلیل کنم. اما می خواهم که ذهن ها درگیر همین مسئله باور شود که وقتی که ورزشکار باور قهرمانی را برای خودش بسازد اصلا نمی تواند قهرمان نشود.

 

  ❓   حالا شاید بپرسید که چه دلیل و مدرکی داری که این جمله را به همه ثابت کنی؟  ❓

شما تصور کنید که حسن یزدانی بگوید که: اگر توی مسابقات جهانی یا المپیک عنوان نایب قهرمانی را کسب کنم هم خیلی خوبه. این جور چیزی امکان پذیر نیست چون باور حسن یزدانی فقط و فقط قهرمانی است. حالا برخی از ورزشکاران سطح بالا باشند که باور ضعیف تری داشته باشند و به عنوان المپیک راضی باشند و البته که هم با ارزش است اما می خواهم این جمله را برسانم که:

ورزشکار به اندازه باوری که نسبت به خود دارد تلاش می کند و به اهدافش می رسد

اینجا میخوام بگم که: تو هم در درون خودت یک رونالدو یا مسی یا یزدانی هستی، یا بهتره بگم یک قهرمان المپیک هستی فقط باید خودتو باور داشته باشی این وجه مشترک تمام قهرمانان است که خودشان را باور داشته اند و چون باور داشته اند پس تمرین کرده اند. 

حالا من توی دوره باور قهرمانی ابتدا یک تعریف کامل از باور را داشته ام تا با استفاده از این تعریف شما بتوانید باورهای درست را برای خودتان بسازید و رسیدن به اهداف را باور کنید. دلیل اینکه اینجوری با قدرت میگم، چون شما برای داشتن باور به داشتن هدف نیاز دارید که من قسمت هایی از دوره هدف را اینجا در اختیار شما گذاشتم و البته توضیحات کامل تری هم راجب اهداف ارائه دادم، شما برای رسیدن به آن هدف باید نشانه هایی داشته باشید، آن نشانه ها باید تکرار شوند، آن تکرارها باید با تمرکز تکرار شوند، آن تمرکزی که دارید باید سرشار از انرژی و انگیزه باشد، آن انگیزه شما به شما احساس می دهد و شما در جهت آن رفتار و اقدام می کنید. پس ملاحظه می کنید که من این هفت مورد را به طور کامل برای شما باز کردم و در هر موردی تمریناتی به شما دادم که شما با انجام این تمرینات می توانید باورهای درست را برای خودتان بسازید.

یک سوال مهم: آیا باور قهرمانی داشتنی است یا ساختنی؟

همه فاکتورهای آمادگی ذهنی ساختنی هستند. یعنی اگر شما خودتان را باور ندارید می توانید با استفاده از این دوره و انجام تمرینات آن باور خودتان را نسبت به اهداف تان قوی و قوی تر کنید. چون باور چیزی نیست که بتوان آن را خرید یا آن را به ارث برد یا کسی آن را به شما هدیه دهد. باور را باید ساخت، باور را باید از درون ساخت. وقتی که باور از درون ساخته شود دیگه عوامل بیرونی نمی توانند جلوی قهرمانی شما را بگیرند. اگر به شما بگویند که بی استعدادی، شما بیشتر تمرین می کنید، اگر به شما بگویند که با استعدادی، شما انگیزه می گیرید که بیشتر تمرین کنید. در هر صورت می خواهید که قهرمان شوید. 

پس چطور است که بعضی از ورزشکاران از همان ابتدا انگار باور قهرمانی دارند و اصلا آموزش هم ندیدند؟

امیدوارم که جوابی که به شما می دهم بتوانید راجب آن خوب فکر کنید و متوجه شوید. یک کشاورز روستایی را در نظر بگیرید که هیچ سوادی ندارد ولی زمین های زیادی را زیر کشت می برد و محصولات بی نظیری را برداشت می کند. در عوض یک دکترای کشاورزی را در نظر بگیرید که می داند چه زمینی برای چه محصولی خوب است، در چه زمانی باید شروع کرد، در چه زمانی باید آبیاری کرد، در چه زمانی باید برداشت کرد اما نمی تواند در عمل این کار را انجام دهد و فقط می داند. توی ورزش هم همینطور است. بعضی از ورزشکاران مثال همان کشاورزی هستند که مرد عمل هستند ولی شاید نتوانند که آن را توضیح دهند و فقط با باور به خودشان تمرین می کنند و مسابقه می دهند بعضی ها هم هستند که اطلاعات زیادی دارند یا آمادگی تکنیکی و جسمانی بالایی دارند اما نمی دانند یا نمی توانند که چطوری از آن استفاده کنند. برای همین:

داشتن باور قهرمانی به شما قدرت و جسارت عمل کردن را می دهد.

1

آیا همه ورزشکاران و قهرمانان بطور اختصاصی روی باورهای خودشان کار کرده اند؟  🤔

قطعا بله اما من و شما نمی دانیم که ورزشکاران و قهرمانان دقیقا در چه شرایط اجتماعی، خانوادگی، ذهنی بزرگ شده اند اما این را می دانیم که دلیل و دلایلی در درون ورزشکار وجود داشته است که از آن شرایطی که داشته است بهترین استفاده را کرده است که باعث تقویت باور او شده است. گاهی اوقات ورزشکاران سختی هایی را کشیده اند که همان سختی باعث تقویت باورشان شده است، گاهی اوقات ورزشکار شکست ها یا پیروزی هایی را چشیده است که همین عامل باعث تقویت باور و موفقیت شان شده است، گاهی اوقات به علت عدم حمایت و یا نا مهربانی هایی که دیده اند به طور ناخودآگاه روی باورهایشان کار کرده اند و همین ها باعث تقویت باورشان شده است.

ما توی این دوره می خواهیم بدانیم که چه دلایلی وجود داشته است که آنها به موفقیت رسیده اند، اما به شما کمک آن چنانی نمی کند تا زمانی که شما هم دست به اقدام برای تقویت باورهایتان کنید. شما هم باید باورهای مختص به خودتان برای موفقیت پیدا کنید.

تمرینات این دوره به گونه ای طراحی شده اند که شما باید تا ابد این کار را انجام دهید. یعنی تمرینات تمرکز، انرژی، هدفگذاری، نشانه ها و غیره را باید همیشه به همراه داشته باشید. البته که می توان تغییراتی را در آن با توجه به خلاقیت و روحیات و شرایط خودتان به وجود آورید اما اصل تمرینات را باید همیشه انجام داد.

در نهایت دوست عزیزی که در حال مطالعه این مقاله هستی، اول ازت تشکر می کنم که تا اینجای این مقاله با ما همراه بوده اید: کار ما به گونه ای نیست که کالایی را بفروشیم و سود خود را برداریم و دیگر تعهدی در قبال آن کالا نداشته باشیم. مطمئن باشید که همانگونه که مربی و خانواده شما می خواهند که شما به اهداف تان برسید من هم می خواهم که شمایی که وارد این دوره شده اید به اهداف تان که سربلندی میهن عزیزمان ایران است، برسید چون با رسیدن شما به اهداف تان من هم به اهدافم رسیدم، چون اگر این دوره برای شما تاثیر کمی داشته باشد و شما را به نتایج بالایی نرساند نشان از ضعیف کار کردن من دارد. برای همین من هم همراه شما هستم تا با همدیگر به اهداف مان برسیم. پس من کالایی را نفروختم که در قبال آن هیچ تعهدی نداشته باشم.


 ⛔   بهانه هایی برای تهیه نکردن دوره:   ⛔

⭕    تا تمریناتم سبک تر شه فعلا وقت ندارم

✅   اتفاقا برای افزایش کیفیت تمریناتت باید تمرینات آمادگی ذهنی را یاد بگیرید و ذهنت را آماده کنی


⭕    فعلا مسابقه مهمی ندارم

✅   از الان باید به فکر شب مسابقه و روز مسابقه باشی


⭕    مصدوم شدم تا خوب نشم کار نمیکنم

✅   بهترین زمان برای امادگی ذهنی در دوران آسیب دیدگی است


⭕    گرونه، با پولش مکمل میخرم

✅   قیمت دوره رو با مکمل و تجهیزات ورزشی مقایسه کن  🚫  تاثیرات پایدار این دوره با تاثیرات موقت مکمل و تجهیزات مقایسه کن!!


⭕    به درد من نمیخوره من هنوز آماتورم

✅   از ابتدای کار آمادگی ذهنی با آمادگی جسمانی، تکتیکی و تاکتیکی بالا ببر


⭕    با آموزش که ورزشکار نمیشم باید برم تمرین کنم

✅   بله، باید حتما باشگاه بری و به شدت تمرین کنی این باور و قانون همه ی ورزشکاران است


⭕    من که نمیخوام قهرمان شم یا برم المپیک همین تمرین ساده کافیه برای مقام های استانی

✅   میتونی با استفاده از اطلاعات و آگاهی های این دوره یک مربی یا مشاور خوب باشی


دوست عزیز من بارها اینو گفتم که:

 

اگه رقیبت خرید چی؟!

 

اگه از اهمیت ذهن ورزشکار اطلاعات نداری و هنوز فکر میکنی که فقط تمرین جسمی مهمه پس بهت پیشنهاد میکنم حتما ویدیو 99% تمرین ذهنی 1% تمرین جسمی رو ببین!


👇   اطلاعات کلی دوره باور قهرمانی  👇

Teacher مدرس دوره: رضا خزایی- روانشناس ورزشی و بنیانگذار آکادمی قهرمان سازی مثبت خود

 

Calender موضوع دوره: من به شما ثابت میکنم که 99% از موفقیت شما به باور های ذهنی و درون شما مربوط می شود

 

Money مبلغ سرمایه گذاری: در حال حاضر تا مدت محدودی می تونید این دوره بی نظیر رو تنها با 250 هزار تومان دریافت کنید! 

 

Timeزمان دوره: این دوره تا کنون دارای حدود 5 ساعت آموزش فوق العاده هدفمند می باشد و به مرور فایل های پشتیبان هم در آن قرار می گیرد 

 

Place مکان دوره: هرجایی که شما د.ست دارید (کامپیوتر، موبایل، اتومبیل یا هرجایی که شما دوست دارید فیلم ها را ببینید)

 

Lessonمخاطب: تمام ورزشکارانی که دنبال اهداف بزرگ در ورزش حرفه ای خود هستند  💪 


در آخر در رابطه با قیمت دوره به شما می گویم که قیمت دوره را فقط با یک مکمل ورزشی یا یکی از تجهیزات ورزشی تان که مصرفی هستند و فقط برای چند ماه کاربرد دارد مقایسه کنید (هر چند که من این مقایسه رو اصلا دوست ندارم) این دوره همیشگی و برای تمام زندگی شما کاربرد دارد.

🔻   روش خرید دوره باور قهرمانی:  🔻

شما می تونید با زدن دکمه خرید پکیج در بالای صفحه را زده و عملیات خرید را انجام دهید و یا اگه دوست دارید از طریق کارت به کارت واریز کنید مبلغ 590.000 تومان را به شماره کارت زیر واریز کنید و پس از واریز مبلغ با شماره 09915010486 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما خرید شما را ثبت و اکانت کاربری شما را بهتون تحویل بدهند.

CARD

در پناه الله یکتا همیشه بیشتر و بهتر از خودمان باشیم.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

مزایای دوره

 • ورزشکاران حرفه ای یا ورزشکارانی که می خواهند حرفه ای باشند
 • مربیان
 • روانشناسان ورزشی
 • قهرمانان
 • لیژیونرها
 • در تمامی رشته های ورزشی
 • 1.1.قانون
 • 2.1.مقدمه و کامل ترین تعریف باور
 • 3.1.تعریف هدف ورزشی و اصول اساسی اهداف برای ورزشکاران
 • 4.1.اصول چالشی اهداف و زمان بندی رسیدن به اهداف
 • 5.1.چجوری اهدافم را انتخاب کنم که بهم انگیزه و انرژی بده؟
 • 6.1.فایل صوتی این بخش
 • 1.2.یادآوری همیشگی اهداف با نشانه های مختلف
 • 2.2.با نوشتن و ساختن این نشانه ها در جهت اهداف فکر کنید
 • 3.2.تمرینات ویژه برای حرفه ای ها
 • 4.2.فایل صوتی این بخش
 • 1.3.مهمترین عامل موفقیت ورزشکاران در قرن حاضر
 • 2.3.چکار کنم که عملکردی که توی تمرین دارم بتونم توی مسابقه به نمایش بذارم
 • 3.3.کارهایی که تمرکز ورزشکار رو نابود میکنه و خودش آگاه نیست
 • 4.3.ویژه ترین تمرینات تمرکز برای حرفه ای ها
 • 5.3.فایل صوتی این بخش
 • 1.4.مهمترین قانون جهان هستی که ورزشکار باید نسبت به آن آگاه باشه
 • 2.4.قهرمانی یک انرژیه، حالا باید چه انرژی براش بفرستیم؟
 • 3.4.راههای کنترل و هدایت انرژِی برای قهرمانی
 • 4.4.فایل صوتی این بخش
 • 1.5.ورزشکار که احساس درست داشته باشه میتونه به هدفش برسه
 • 2.5.چکار کنم که احساس درستی برای رسیدن به اهدافم داشته باشم؟
 • 3.5.فایل صوتی این بخش
 • 1.6.اقدام و رفتار در جهت اهداف
 • 2.6.حالا دیگه نوبت اقدامه (دیگه نمیتونی اقدام نکنی)
 • 3.6.فایل صوتی این بخش
 • 1.7.لایو کارکرد مغز یک ورزشکار

اگر نظر یا نکته ای هست بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود
Nima آغاز کننده
1400-08-22 12:19
سلام به استاد خزایی و تمام بازدید کننده های سایت من این دوره رو با دیدگاه اماتور خریده بودم بر اساس قیمت دوره اما زمانی که دوره رو خریداری کردم و شروع به دیدن فایل ها کردم دیدم چقدر نکات عالی در این دوره وجود دارد که خیلی زیبا و خیلی مفید هست برای ورزشکاران اگه قصد خرید این دوره رو دارید بدون تردید بخرید و بعد نتایج دوره رو ببنید منی که فقط تا الان 60 درصد دوره رو دیدم خیلی عالی بود حتما پیشنهاد میکنم
3,400,000 ریال
 • زمان 04 ساعت و 32 دقیقه
 • تعداد دروس 26
 • حجم 2.58 گیگابایت
 • نوع دریافت دانلود
 • مدت پشتیبانی 1000 روز

دسته بندی